Lekker bellen met mijn Mastermind Group

Gepubliceerd op Gecategoriseerd als Algemeen

Vrijdagochtend 7.00 uur. Koud én donker. Ik stap de deur uit, doe mijn oortjes (dom woord zeg) in en start Google Hangouts. Niet veel later loop ik door de mijn woonwijk richting het park om de hoek en bel ik met drie anderen.
Eén vanuit Groningen, een vanuit Enschede en nog eens uit het midden van Frankrijk.

En dit doe we al bijna 2 jaar, elke twee weken. We noemen het een Mastermind Group en dat is super waardevol.

We nemen om beurten het woord en bespreken hoe de afgelopen twee weken gingen en wat we de komenden twee willen bereiken. Over twee weken blikken we daar dan weer op terug.

Het zorgt voor zelfreflectie met de hulp van anderen en werkt erg goed als stok achter de deur om taken te doen en gewoontes te kweken die je zo graag wil krijgen.

Het kan over van alles en nog wat gaan.

  • Vaker lezen. Ik lees inmiddels vaker in de trein naar Amsterdam en kijk minder ‘dom’ naar YouTube of Netflix.
  • Starten en stappen maken met dat ene grote project waar je maar niet mee wilde starten.
  • Een eigen product lanceren.
  • Vaker schrijven en dat publiceren zoals dit hier.
  • Klussen die je in en om het huis moet doen.
  • Een nieuwe taal leren.

Alles kan. Je baalt zelf wat je doet en gebruikt de Mastermind Group als ondersteuning om dit doel te behalen.

Morgen bellen we weer en een van mijn doelen was 2 artikelen te schrijven. Ik schreef al over hoe ik het toeval af en toe stuur en nu deze. Dit doel heb ik in ieder geval gehaald.

Helaas heb ik het tweede doel gehaald. Ik wilde de CSS cursus die ik volg afronden. Maar dat bleek meer tijd te kosten dan ik had verwacht. Jammerdebammer. Maar ook echt.

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *