Einde van de podcast

Gepubliceerd op Gecategoriseerd als Algemeen

Tijd is samen met gezondheid het belangrijkste bezit dat je hebt. Dat moet je koesteren. En als er iets een van beide in de weg zit dan moet je direct in actie komen.

Ik doe dat met wat ik afgelopen zomer als een experiment starte. De GM! Podcast. Echt heel leuk om elke week een te maken. Maar de laatste weken moest het vaak nog even snel tussendoor. Wat de kwaliteit niet ten goede kwam. Dat was voor mij het signaal om er mee te stoppen.

Even niet neer. Wellicht ooit weer. Misschien in een nieuwe vorm. Want ik heb nog steeds wat leuke mensen die ik uitgebreid wil spreken. Ik zie wel even.

Maar, al met al kijk ik terug op een leuke tijd om de podcast op te zetten. Ik heb er veel van geleerd. Hoe het technisch werkt, hoe je in je eentje in een microfoon praat, want dat is best gek.